Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Kdo jsme

Lísky - boskovický improvizační tým
 

 

Členové této improvizační skupiny začali pracovat v říjnu 2009 na popud Míši Vymazalové (trenérky týmu), která se s tímto typem „divadelní zábavy“ seznámila na svých studiích v Praze..

 

A tak se sešel téměř celý chlapecký skautský oddíl Nibowaka a k nim se přidalo pár děvčat z Oičega a z literárně dramatického oddělení ZUŠ Boskovice.

 

S místem zkoušek vypomohl pan farář Miroslav Šudoma, který na pravidelné nejprve nedělní, poté středeční zkoušky propůjčil Lískám farní školičku, kde zkouší v současné době každou středu od 19hodin.

 

Lísky mají za sebou již mnoho veřejných improvizačních zápasů jednak mezi sebou, ale i s "přespolními" týmy (Brigáda,Střeli,..), z toho jeden v Praze s improvizační skupinou Střeli a potom několik krátkých Improšou. 

Členové Lísek se již několikrát zúčastnili seminářů pod vedením zkušené improvizátorky, trenérky a rozhodčí Jany Machalíkové.

 

Na začátku měsíce října  2010 byly Lísky zapsány mezi české improvizační týmy na webových stránkách Improligy.

 

A o co v impro zápase jde?Jde o skvělou zábavu u které se baví především divák, který může dění na jevišti ovlivnit svým námětem a názorem.

Ostatní určitě divák velmi rychle pochopí :-)

O tom,co je to improvizační liga se více  dočtete na

 http://www.improliga.cz

TOPlist